Zwroty

Jeśli jesteś naszym klientem masz prawo do odstąpienia umowy w naszym sklepie w terminie 14 dni roboczych bez podania jakichkolwiek przyczyn. W przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym objąłeś towar w posiadanie lub w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu towaru należy poinformować nas o odstąpieniu umowy przy pomocy jednorazowego oświadczenia przesłanego za pomocą poczty lub poczty internetowej. Należy przesłać poprawnie wypełniony wniosek zawierający:

imię, nazwisko,
adres, adres e-mail Kupującego,
rachunek/fakturę zakupu
datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
przedmiot reklamacji,
Opis ze wskazaniem żądania Kupującego oraz opis reklamowanego przedmiotu

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu m.in. do umów:

w której przedmiotem świadczenia jest Produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
w której przedmiotem świadczenia jest Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.